Şirket Numarası : 0362 266 56 00

Salim Kocabıçak : 0542 417 89 96

Onur Atar : 0554 193 51 35

Ömer Gündüz : 0553 924 55 55

etiketler: samsun citroen servis, citroen servis, citroen şanzıman, citroen özel servis, c3 servis

Firmamız Wopcar Otomotiv Samsun Citroen Özel Servis olarak Samsun'da hizmet vermektedir. Citroen ÖZEL SERVİS olarak Citroen marka araçların ZX, Xantia, BX, AX, Xsara, Saxo, C3 Picasso, C2, C1, Nemo, DS5, DS4 , C4 Picasso , C5 Aircross , C4 Cactus , modelleri başta olmak üzere her model Citroen araca servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. Wopcar Otomotiv servis, işinin uzmanı, yıllarca yetkili servislerde, teknik servis elemanı hizmeti veren uzman personeller tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz.

Dürüstlük ilkesi, kusursuz hizmet anlayışımızla sizlerinde Citroen marka araçlarına servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Citroen marka araçlarınıza özel, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca 7/24 yol yardımı ile elektrik ve mekanik arızalarını en kısa zamanda gidermek ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Başlıca Hizmetlerimiz


Periyodik Bakım

• Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi


• Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

• Klima Tamiri ve Bakımı


• Arıza Hasar Kaporta Tamir ve Onarımı

• Genel Bütün Aksamların Bakım ve Onarımı

Samsun Citroen servis firmamız; Samsun, Sinop, Amasya il ve ilçelerinin tavsiye edilen oto servisidir. Samsun Citroen oto servis ve bayi olarak; periyodik bakım ve ücretleri, tamir takımı ve işlemleri için servis numarası sayfamızda mevcuttur. Amasya, Sinop, Samsun bölgeleri Citroen servisi için telefon numarası ile bize ulaşabilir, bakım seti ve fiyatları ile Citroen periyodik bakım tablosu hakkında bilgi alabilirsiniz. Samsun oto özel servis olarak; oto cam tamiri de yapmaktayız. Samsun oto tamir, Citroen ağır bakım fiyatları ve bakım seti için lütfen arayınız. Samsun Merzifon, Bafra vb ilçeler ile Amasya, Sinop Citroen acil servisi için bize ulaşabilirsiniz.

etiketler: samsun citroen servis, citroen servis, citroen şanzıman, citroen özel servis, c3 servis

Citroen grubu tüm binek ve ticari araçlarınızın motor mekanik, kaporta boya, elektronik ve yedek parça ihtiyaçlarına ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman ekip kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz.

WOPCAR OTOMOTİV CİTROEN SERVİSLE İÇİNİZ RAHAT, YOLUNUZ GÜVENLİ OLSUN

Elektronik test cihazlarıyla, profesyonelce arıza tespiti yapılarak, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güveni esas alınarak hizmet vermekteyiz.

WOPCAR OTOMOTİV CİTROEN Servisi, kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, süratli, garantili hizmet sunmaktadır.

etiketler: samsun citroen servis, citroen servis, citroen şanzıman, citroen özel servis, c3 servis

Randevu almak İçin

Wopcar Otomotiv