Şirket Numarası : 0362 266 56 00

Onur Atar : 0554 193 51 35

Ömer Gündüz : 0553 924 55 55


Firmamız Wopcar Otomotiv Audi Özel Servis olarak Samsun'da hizmet vermektedir. AUDİ ÖZEL SERVİS olarak AUDİ marka araçların A3, A4, A5, A6, Q5, Q7, Q8, modelleri başta olmak üzere her model AUDİ araca servis hizmeti vermekteyiz. Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. Wopcar Otomotiv servis, işinin uzmanı, yıllarca yetkili servislerde, teknik servis elemanı hizmeti veren uzman personeller tarafından hizmet vermektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz.

Dürüstlük ilkesi, kusursuz hizmet anlayışımızla sizlerinde AUDİ marka araçlarına servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. AUDİ marka araçlarınıza özel, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca 7/24 yol yardımı ile elektrik ve mekanik arızalarını en kısa zamanda gidermek ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Başlıca Hizmetlerimiz


Periyodik Bakım

• Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi


• Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

• Klima Tamiri ve Bakımı


• Arıza Hasar Kaporta Tamir ve Onarımı

• Genel Bütün Aksamların Bakım ve Onarımı

Samsun Audi servis firmamız; Samsun, Sinop, Amasya il ve ilçelerinin tavsiye edilen oto servisidir. Samsun Audi oto servis ve bayi olarak; periyodik bakım ve ücretleri, tamir takımı ve işlemleri için servis numarası sayfamızda mevcuttur. Audi servisi telefon numarası ile bize ulaşabilir, bakım seti ve fiyatları ile Audi periyodik bakım tablosu hakkında bilgi alabilirsiniz. Samsun oto özel servis olarak; oto cam tamiri de yapmaktayız. Samsun oto tamir, Audi ağır bakım fiyatları ve bakım seti için de bize ulaşabilirsiniz.

Audi grubu tüm binek ve ticari araçlarınızın motor mekanik, kaporta boya, elektronik ve yedek parça ihtiyaçlarına ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman ekip kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz.

WOPCAR OTOMOTİV AUDİ SERVİSLE İÇİNİZ RAHAT, YOLUNUZ GÜVENLİ OLSUN

Elektronik test cihazlarıyla, profesyonelce arıza tespiti yapılarak, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güveni esas alınarak hizmet vermekteyiz.

WOPCAR OTOMOTİV AUDİ Servisi, kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, süratli, garantili hizmet sunmaktadır.


Randevu almak İçin

Wopcar Otomotiv